Vítejte na stránkách KickDown-Club

        

        Tento klub je založen za účelem uspokojení Vašich tužeb v oblasti automobilismu, a nejen to, šetří Vám také náklady. Jelikož jsme si všichni vědomi toho, že vlastnit více jak jeden luxusní/sportovní vůz je holý nesmysl z hlediska využitelnosti vozu a velké ztrátě hodnoty (po dvou letech i více jak 40% původní hodnoty), přicházíme na trh se službou, která Vám dovolí dostat do Vaší garáže celou řadu exkluzivních vozů za cenu a náklady na údržbu jediného vozu.

    V této chvíli KickDown-Club poskytuje 4 programy členství : Business, Dynamic, Impression a Premium

        KickDown-Club funguje na principu sdílení vozů v rámci klubu, což Vám umožní celoročně (365 dní v roce, 24 h denně) využívat jakýkoliv vůz v klubu.

        Jako člen klubu máte možnost využívat Vámi vybraný vůz neomezeně dlouhou dobu a kdykoliv ho můžete vyměnit s jiným členem klubu za vůz jiný (princip nabídky a poptávky). Systém je nastaven flexibilně a jednoduše. Více zde: Fungování klubu

        Služba je koncipována tak, že po ukončení členství budou vozy podle předem daných pravidel (viz. Výstup z klubu) rozděleny mezi své členy a navíc z KickDown-Clubu můžete kdykoliv vystoupit bez jakýchkoliv sankcí. Tudíž s touto službou nemáte co ztratit !

        Zde je popsáno, jaké jsou výhody KickDown-Clubu a rozdíly mezi soukromím vlastnictvím nějakého konkrétního vozu a členstvím v KickDown-Clubu (respektive také vlastnictvím soukromého vozu).

        Členství v klubu si představte, jako vlastnění virtuálního vozu. Jako člen máte možnost využívat jakýkoliv vůz v rámci Vašeho programu, žádný vůz nepatří žádnému členovi, a každý člen si vozy jen půjčuje, přičemž o době vypůjčení si rozhoduje sám.

        Žádný vůz nepatří žádnému členovi do té doby, než se rozhodne vystoupit. V tento moment dochází k přerozdělování vozů mezi členy. Nyní přicházíme k paralele soukromého vlastnictví vozu, a nemoci využívat výhody KickDown-Clubu a vlastnictví virtuálního vozu v KickDown-Clubu (respektive také vlastnictvím soukromého vozu).

        Váš do této doby virtuální vůz utrpěl po dobu Vašeho členství nějaké šrámy, stárnul, najezdil jste s ním určitý počet kilometrů atd. Tedy tento virtuální vůz ztrácel na hodnotě. Naprosto stejně, jako by ztrácel Váš soukromý vůz mimo KickDown-Club. My pro Vás tuto ztrátu hodnoty neustále sledujeme a informujeme Vás o ní. Všechny tyto rozdíly mezi členy i vozy řeší náš systém tzv. peněžních kompenzací, který je nastaven tak, aby byl ke všem členům maximálně spravedlivý. Tento systém peněžních kompenzací slouží k tomu, aby se Uživatelé ke svému virtuálnímu vozu (respektive ke každému zapůjčenému vozidlu) chovali jako k vlastnímu. Tedy zbytečně ho nepoškozovali, nenamáhali atd.

        Tato paralela slouží k uvědomění si stejnou ztrátu hodnoty jak u virtuálního vozu v KickDown-Clubu, tak u soukromě vlastněného vozu mimo KickDown-Club. Jako člen tedy rozhodně nebudete tratit na vyšší ztrátě hodnoty vybraného vozu, tak ani na ničem jiném. O vozy je profesionálně pečováno a díky pravidelné precizní údržbě je zaručena taková čistota, že se v každém voze budete cítit, jako ve vlastním. Což je také náš cíl.

 
 

8 důvodů, proč vstoupit do KickDown-Clubu:

 

1. Výběr z široké palety vozů. Být členem KickDown-Clubu a mít možnost vozit se v mnoha exkluzivních automobilech, je jistě příjemnější, než vlastnit jeden jediný vůz.

2. Údržba vozů je naprosto zdarma. Čistota všech vozů je zaručena díky pravidelné precizní údržbě, takže se v jakémkoliv voze budete cítit jako ve voze vlastním.

3. Cena členství je stejná, nebo podobná, jako když si koupíte vůz do soukromého vlastnictví, který stejně při výstupu převádíme do vlastnictví vystupujícího člena.

4. Servis je zajišťován levněji, jelikož je řízen centrálně skupinou profesionálů, kteří si nenechají vnutit žádné více práce, a díky zkušenostem vědí, co každý vůz potřebuje.

5. „Bezstarostnost“ Vy se o nic nestaráte, jelikož servis je řešen centrálně bez Vašich zásahů, a pravidelná údržba Vám jen zpříjemňuje život.

6. Členství v KickDown-Clubu je koncipováno na max. 3 roky. Během této doby máte moře času si vyzkoušet každý jednotlivý vůz z Vašeho programu, a při výstupu si vybrat ten, který Vám sedí nejlépe.

7. U nás jezdíte celých 365 dní v roce. Vozy využíváte a měníte bez jakýchkoliv poplatků.

8. S námi nemáte co ztratit, jelikož kdykoliv můžete z klubu vystoupit, vybrat si vůz a dále fungovat, aniž bychom na Vás uplatňovali jakékoliv sankce, nebo Vás jinak znevýhodňovali. Ztráta hodnoty u každého vozu je naprosto průhledně deklarována.