Otázky a odpovědi

Jaká je přidaní hodnota KickDown-Clubu oproti zakoupení si vozu do soukromého vlastnictví ?

        Vysoká. Jelikož u nás máte možnost celoročně využívat všechny vozy ve zvolené kategorii. Dokonce máte možnost využívat i mnohem dražší vozy (viz. Propojení kategorií).

—————

Jaké vozy jsou v KickDown-Clubu ?

    Téměř všechny. V současné době KickDown-Club nabízí 4 programy členství: Business, Dynamic, Imression a Premium. Jednotlivé vozy, které tyto programy členství nabízejí můžete vidět, když si v menu (hlavní menu vlevo) jednotlivé kategorie rozkliknete.

—————

Co vše si jako člen platím ?

Jako člen si platíte následující položky:

-Servis vozů

-Různá poškození

-Pojištění, dálniční známku apod.

 

Pozn.: Všechny tyto položky jsou podrobně rozepsány v „Ceny členství

—————

Mám nějaká omezení v používání mnou zvoleného vozu ?

        Můžete najezdit kolik chcete kilometrů, vozy můžete používat neomezeně dlouhou dobu. Dokonce i kdyby nějaký člen klubu vůz kompletně zdemoloval, tak si s tím náš systém dokáže lehce poradit.

 

Jsou zde jen dvě omezení:

-S vozy nikdy nesmíte na závodní okruh

-S vozy nesmíte tahat přívěsy jakéhokoliv typu

—————

Ve svém programu si mohu vybrat jakýkoliv vůz ?

        Ano, můžete. Z pohodlí Vašeho domova podáváte nabídky na výměnu prostřednictvím internetu. A naopak i Vám jsou podávány nabídky na výměnu. Vy jen nabídku přijmete, nebo odmítnete.
        Pro výměnu vozů zde platí princip „Nabídky a poptávky“ více zde.
        Navíc díky vertikálnímu propojení všech kategorií můžete využívat naprosto všechny vozy v KickDown-Clubu. Nejen vozy ve Vašem programu.členství. Více zde.

—————

Jak je to s množstvím paliva při předávání vozů ?

        Platí zde gentlemanské pravidlo „předávám vůz s plnou“. Jelikož jedním z našich cílů je šíření spokojenosti uvnitř klubu, tak toto pravidlo je pro nás velice důležité.

—————

Co když si budu chtít vůz vyměnit, ale nikdo o něj mít zájem nebude ?

        S rostoucím počtem členů se tato situace bude stávat raritou. Ale pro všechny případy jsme tu my jako provozovatelé, kteří mají nástroje, jak „zaseknutý“ vůz poslat do dalšího kola. Například v aplikaci, kde si členové vozy vybírají a vyměňují nějaký konkrétní vůz můžeme „zviditelnit“ a podpořit zájem o tento vůz.

—————

Musím si vůz vyměnit vždy, když mě o ten můj někdo požádá ?

        To zda si vůz vyměníte, či nikoliv závisí zcela na Vás. Nikdo nemá právo na Vás talčit.

—————

Jak je to s čistotou vozů při předávání ?

        Při předávání vozů platí gentlemanská pravidla. Vozy by se neměly předávat s nějakým masivním nepořádkem v interiéru. Tento problém řeší náš systém peněžních kompenzací. Viz. „Soustavičné zanedbávání vozů Uživatelem“.
        Dále každý člen má právo si nechat kompletně vyčistit vůz při každé změně, a až 3x do měsíce u jednoho vozu. Tedy jak je vidět, my jako provozovatelé máme několik nástrojů, jak zabezpečit abyste se v každém voze cítil/a jako ve voze vlastním.

—————

Jak staré jsou nejstarší vozy v klubu ?

        Členství v klubu je na 3 roky. Tedy každý člen maximálně po 36 měsících z klubu odchází. S vozy v klubu je to podobné, až na to, že nějaké vozy mohou být v klubu o něco déle než 3 roky, avšak maximálně 4 roky.


Vozy odcházejí z klubu s maximálním stářím 0-48 měsíců. Je to závislé na několika faktorech:

-Technickém stavu konkrétního vozu

-Počtu najetých kilometrů

-Atd.

—————

Kolik mají najetých kilometrů nejstarší vozy v klubu ?

        Tato otázka úzce souvisí s otázkou předešlou. Vozy z klubu odchází s maximální nájezdem 0-90.000 km.

—————

V jakém poměru jsou jednotlivé vozy v jedné kategorii ?

        Záleží na preferencích členů klubu. Jelikož se snažíme o maximální spokojenost našich členů, tak se řídíme jejich požadavky.

—————

Jak vybavené jsou vozy v jednotlivých kategoriích ?

        Všechny vozy jsou bohatě vybaveny. Každý vůz v KickDown-Clubu má jinou výbavu, je to z toho důvodu, aby vozy nebyly jednotvárné, ale různorodé. Například všechny vozy mají plnohodnotnou GPS navigaci, tempomat atd. Téměř všechny vozy mají nějaký optický sportovní paket, příplatková velká kola atd. Jednotlivé příplatkové položky sem nemá cenu vypisovat.

—————

Proč jsou všechny vozy ve vlastnictví KickDown-Clubu, a nikoliv ve vlastnictví jednotlivých členů, když se stejně každému členovy při výstupu zvolený vůz do soukromého vlastnictví převádí ?

Je to hned z několika důvodů:

1) Bylo by složité hned zpočátku členství každého člena určit, jaký vůz si bude při výstupu chtít vybrat.
2) Při výstupu nemají všechny vozy stejnou hodnotu, proto je potřeba srovnat hodnoty veškerých vozů, a poté mezi nimi nechat vystupující členy vybrat.
3) Tento způsob také řeší případné spory mezi jednotlivými členy, jelikož vozy se budou různě opotřebovávat, každý člen se bude k vozům jinak chovat a nikdo přeci nechce mít ve vlastnictví ten „horší vůz“.


Těchto důvodů je ještě mnohem více.  Například, když se nějaký vůz ukradne, tak do policejního vyšetřování nebude vtažen žádný člen, ale vše s policií řeší  KickDown-Club.

—————


        Jestliže jste zde nenašel/a odpověď na Vaší otázku, tak se nás můžete zeptat zde (kontaktní formulář), nebo na telefonním čísle +420.607.214.638.